Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Katalog

Medyczne 

To obuwie wiele wytrzyma i zniesie, mimo iż nie ma drewnianej podeszwy, która z reguły jest ciężka i hałaśliwa. W naszym sklepie znajdziesz obuwie medyczne, którego podeszwa wykonana jest wyłącznie z tworzywa sztucznego. Dzięki temu obuwie jest lekkie i niehałaśliwe, co zapewnia dodatkowy komfort użytkowania. Każde nasze obuwie medyczne oznacza się estetycznym wyglądem i wyjątkową starannością wykonania. Doskonale sprawdzi się dla osób pracujących w branży medycznej – klinikach, szpitalach, laboratoriach, gabinetach lekarskich. Jeśli nie jesteś lekarzem lub pielęgniarką, też możesz pozwolić sobie na obuwie medyczne, którego właściwości użytkowania docenisz, na przykład wtedy, gdy masz kłopoty z kręgosłupem albo długo i intensywnie pracujesz.
W naszym sklepie znajdziesz dwa rodzaje obuwia medycznego – z zakrytymi lub odkrytymi palcami. W dowolnym kolorze – białe, czarne lub beżowe. Zapraszamy do zakupu.

Oglądasz 1 - 5 z 5 produktów

Znajdź Nas na Facebooku! - #ekikopl